Oppdatert dato: 09.06.1999 tid: 10:34
100m klassevis 100m mesterskap 200m klassevis 200m mesterskap
MEDALJELISTE:
1.pl. kl. 2-5 gylt: | Ketil Næss, Fredrikstad | 344 |
2.pl. kl. 2-5 sølv: | Tore Mølmshaug, Spydeberg | 341 |
3.pl. kl. 2-5 sølv: | Tor Arne Solbakken, Rygge | 339 |
1.pl. V55 sølv: | Ragnar Pedersen, Råde | 337 |
1.pl. V65 sølv: | Stein Lie, Halden | 349 |
1.pl. V73 sølv: | Leif Toverud, Moss og Våler | 345 |
1.pl. rekr. gylt: | Eva Marie Jansen, Buer/Kornsjø | 345 e.o. |
2.pl. rekr. sølv: | Thomas Grauphaugen, Skiptvet | 345 e.o. |
3.pl. rekr. bronse: | Hege Nøkleby, Trøgstad | 341 |
1.pl. e.rekr. gylt: | Mette Tjerbo, Rakkestad | 350 e.o. |
2.pl. e.rekr. sølv: | June Ruud, Rakkestad | 350 e.o. |
3.pl. e.rekr. bronse: | Ole-Anders Jansen, Buer/Kornsjø | 347 e.o. |
1.pl. junior gylt: | Agnes Midtbø, Spydeberg | 350 |
2.pl. junior sølv: | Anders Dahl, Skiptvet | 348 e.o. |
3. pl. junior bronse: | Maren Kristine Heier, Degernes | 348 e.o. |
Klasse: Rekrutt 1.Emil Slåen, Degernes 246 2.Thomas Grauphaugen, Skiptvet 246 3.Hege Nøkleby, Trøgstad 245 4.Eva Marie Jansen, Buer/Kornsjø 245 5.Robin T. Henriksen, Spydeberg 244 6.Glenn Anders Karlsen, Eidsberg 240 7.Tom Henning Larsen, Rakkestad 236 8.Eva-Katrin Sandvoll, Degernes 230 9.Monica Måsøy, Degernes 228 10.Mari Wallin, Eidsberg 221
Klasse: eldre rek 1.June Ruud, Rakkestad 250 Mette Tjerbo, Rakkestad 250 3.Peder Roer, Rygge 250 4.Anne C. Ødegaard, Buer/Kornsjø 249 5.Ole-Anders Jansen, Buer/Kornsjø 248 6.Marius Revhaug, Eidsberg 247 7.Anna Cecilie Lunde, Degernes 246 8.Inger-J. Øiestad, Eidsberg 246 9.Aina Nøkleby, Trøgstad 245 10.Erik Nøkleby, Trøgstad 245 11.Tommy Fredriksen, Skiptvet 245 12.Fredrik Lier, Trøgstad 244 13.Morten Bergstrøm, Buer/Kornsjø 242 14.Camilla Strømnes, Trøgstad 241 15.Jon Tarjei Sandem, Eidsberg 240 16.Marianne Larsen, Trøgstad 229
Klasse: Junior 1.Agnes Midtbø, Spydeberg 250 2.Arne M. Nikolaisen, Eidsberg 249 3.Gard Belgen, Spydeberg 248 4.Maren Kristine Heier, Degernes 248 Anders Dahl, Skiptvet 248 6.Pål Øyvind Ørmen, Råde 247 7.Anders Jaavall, Øymark 245 8.Andreas Baug, Moss og Våler 245 9.Pål Starås, Rygge 244 10.Kari Anne Svendsen, Spydeberg 243 11.Ole-Kristian Huseby, Spydeberg 242 12.Lasse Alsos, Fredrikstad 241 13.Øyvind Ellefsen, Spydeberg 239 14.Ole K. Sandem, Eidsberg 237
Klasse: 73 1.Leif Toverud, Moss og Våler 249 2.Einar Mathisen, Moss og Våler 246 3.Kåre Sveli, Moss og Våler 244 4.Bjørn Ulriksen, Moss og Våler 238 5.Fritjof Fjellstad, Halden 231 6.Harry Karlsen, Onsøy 230
Klasse: 65 1.Stein Lie, Halden 250 2.Leif Dramstad, Skiptvet 249 3.Edvard Edvardsen, Buer/Kornsjø 249 4.Rolf Kristiansen, Råde 247 5.Hans Buer, Buer/Kornsjø 246 6.Ivar Jacobsen, Onsøy 244
Klasse: Rekrutt 1.Eva Marie Jansen, Buer/Kornsjø 345 e.o. 2.Thomas Grauphaugen, Skiptvet 345 e.o. 3.Hege Nøkleby, Trøgstad 341 4.Emil Slåen, Degernes 339 Robin T. Henriksen, Spydeberg 339
Klasse: eldre rek 1.Mette Tjerbo, Rakkestad 350 e.o. 2.June Ruud, Rakkestad 350 e.o. 3.Ole-Anders Jansen, Buer/Kornsjø 347 e.o. 4.Marius Revhaug, Eidsberg 347 e.o. 5.Peder Roer, Rygge 347 e.o. 6.Anne C. Ødegaard, Buer/Kornsjø 343
Klasse: Junior 1.Agnes Midtbø, Spydeberg 350 2.Anders Dahl, Skiptvet 348 e.o. 3.Maren Kristine Heier, Degernes 348 e.o. 4.Arne M. Nikolaisen, Eidsberg 348 e.o. 5.Pål Øyvind Ørmen, Råde 347 5.Gard Belgen, Spydeberg 347
Klasse: 73 1.Leif Toverud, Moss og Våler 345 2.Einar Mathisen, Moss og Våler 342 3.Kåre Sveli, Moss og Våler 340
Klasse: 65 1.Stein Lie, Halden 349 2.Leif Dramstad, Skiptvet 348 3.Edvard Edvardsen, Buer/Kornsjø 347 4.Rolf Kristiansen, Råde 344
Klasse: 55 1.Martin Hauger, Spydeberg 242 2.Fredrik Lund, Halden 242 3.Ragnar Pedersen, Råde 242 4.Kåre Jensen, Råde 239 5.Bjørn Bergseth, Aremark 237 6.Oddbjørn Bø, Råde 236 7.Tormod Akre, Aremark 236 8.Hans J. Ellefsen, Moss og Våler 234 9.Hans Heer, Eidsberg 234 10.Willy Tveter, Skjeberg 231 11.Inge Svendsen, Spydeberg 231 12.Egil Olsen, Sarpsborg 231 13.Tor Slevigen, Øymark 227
Klasse: 1 1.Øyvind Ørmen, Råde 239 2.Hans Erik Mathisen, Sarpsborg 225 3.Egil Saksæther, Buer/Kornsjø 216 4.Leif Kvisler, Skiptvet 196
Klasse: 2 1.Ståle Kubberød, Spydeberg 237 2.Vidar Alexandersen, Sarpsborg 223 3.Harald Urstad, Rygge 222 4.Oddvar Kasbo, Trøgstad 220 5.Tormod Svendsen, Skjeberg 219 6.Geir Henning Hollup, Fredrikstad 216 7.Per Starås, Rygge 212 8.Tor Olav Ruud, Rakkestad 209 9.Jeanette Saksæther, Sarpsborg 209 10.Ingrid Alexandersen, Sarpsborg 200 11.Svein De Flon, Buer/Kornsjø 200 12.Ole-Kristian Skaar, Skjeberg 197
Klasse: 3 1.Terje Lie, Eidsberg 234 2.Thomas Fosser, Trøgstad 229 3.Ottar Krogh, Skiptvet 229 4.Robert Larsen, Torsnes 228 5.Roy Vollebekk, Eidsberg 226 6.Stian Alsos, Fredrikstad 225 7.Tore M. Brække, Buer/Kornsjø 224 8.Svein Jaavall, Øymark 222 9.Frode Kraugerud, Rakkestad 221 10.Stein Gunstrøm, Buer/Kornsjø 219 11.Hans Chr. Hermansen, Rygge 200 12.Oddvar Andersen, Sarpsborg 192
Klasse: 4 1.Odd Erik Ertnes, Moss og Våler 239 2.Johan M. Syversen, Eidsberg 238 3.Oddvar Bredesen, Skjeberg 238 4.Halvor Lysaker, Trøgstad 237 5.Øyvind Dramstad, Skiptvet 237 6.Jan Erik Skaar, Skjeberg 237 7.Diana Engen, Rakkestad 236 8.Torleif Tegler, Sarpsborg 236 9.Hans Berg, Fredrikstad 234 10.Kai Stenbeck, Fredrikstad 234 11.Tor H. Solbakken, Rygge 233 12.Jan Erik Hystad, Skjeberg 233 13.Tone Halvorsen, Rygge 232 14.Harald Isaksen, Spydeberg 231 15.Jan Ingar Nygård, Eidsberg 228 16.Hans Selenius, Råde 224 17.Hans Kristian Mørk, Skiptvet 223 18.Jan Jansen, Buer/Kornsjø 217 19.Espen Glosli, Degernes 212
Klasse: 5 1.Tore Mølmshaug, Spydeberg 245 2.Ketil Næss, Fredrikstad 244 3.Sten Morgan Stang, Sarpsborg 241 4.Christian H. Lilleng, Råde 241 5.Tor Arne Solbakken, Rygge 241 6.Runar Sørensen, Spydeberg 240 7.Jo Inge Auren, Spydeberg 240 8.Per Edvin Bech, Askim 238 9.Petter A. Smukkestad, Spydeberg 238 10.Hans E. Sætra, Øymark 238 11.Knut Selenius, Råde 238 12.Per Hersleth, Moss og Våler 238 13.Per Inge Heen, Eidsberg 238 14.Arild Jønsson, Torsnes 236 15.Rune Wallin, Eidsberg 236 16.Vanja Ramstad, Rakkestad 236 17.Terje Vidar Strand, Trøgstad 236 18.Marthe Lie, Eidsberg 236 19.Leif Andersen, Sarpsborg 235 20.Trond Midtbø, Spydeberg 235 21.Hans Kr. Øfstaas, Spydeberg 234 22.Steinar Haakafoss, Skjeberg 234 23.Harald Buuer, Spydeberg 234 24.Kjell Fredriksen, Degernes 234 25.Henning Nøkleby, Trøgstad 233 26.Tore Nøkleby, Trøgstad 231 27.Kjell Erik Krøkje, Rygge 231 28.Steinar Isebakke, Sarpsborg 229 29.Håvard Ellefsen, Spydeberg 228 30.Jan Harstad, Sarpsborg 228 31.Bjørn Vidar Gjerstad, Degernes 228
Klasse: 55 1.Ragnar Pedersen, Råde 337 2.Fredrik Lund, Halden 336 3.Martin Hauger, Spydeberg 334 4.Kåre Jensen, Råde 331
Klasse: 2.- 5. 1.Ketil Næss, Fredrikstad 344 2.Tore Mølmshaug, Spydeberg 341 3.Tor Arne Solbakken, Rygge 339 4.Jo Inge Auren, Spydeberg 338 5.Christian H. Lilleng, Råde 338 6.Sten Morgan Stang, Sarpsborg 337 7.Runar Sørensen, Spydeberg 334