Tilbake til 1.siden Hisås-stevnet

Resultater Vandrepremier

BANEREKORDER

HISÅSEN SKYTEBANE

 

200 m

    349p.    
16/4-16 Jan Kåre Moland Drangedal 50-49-50-100-100 24*
         
    348p.    
20/4-08 Ragnar Flaatnes Sem 50-50-50-99-99
Se skive
20*
19/4-09 Giske Back Nordstrand 50-50-49-99-100
Se skive
14*
         
347p.
24/4-05 Pål Øivind Ørmen Råde 49-49-50-100-99 21*
17/4-99 Hans Kristian Wear Styrvoll 50-49-49-100-99 19*
346 p.
25/8-98 Jørn Johansen Eidsberg 50-48-50-98-100 25*
19/4-97 Tor Harald Lund Søgne 50-49-49-98-100 18*
23/4-95 Tor Harald Lund Søgne 49-49-50-98-100 16*

 

100m

 Klasse

 Poeng  Navn

 Sk.lag

 År
Rekrutt 350 Morgan Lindheim Drangedal (Skive) 2008
  350 Odd Anders Ødegård Fåberg 2003
  350 Linda Ruud Rakkestad 2002
350 Kristina Vestveit Asker 1999
         
E. Rekr 350 Guro Hollund Oslo Østre (Skive) 2011
  350 Sindre Andersen Frogn og Drøbak (Sk) 2011
  350 Henrik Bjering Strand Rakkestad (Skive) 2010
  350 Camilla Emilie Bergersen Gjerdrum (Skive) 2009
  350 Sarah Yvonne Karlsen Rakkestad (Skive) 2009
  350 Linda Marie Torper Askim (Skive) 2009
  350 Svend Karlsen Askim (Skive) 2008
  350 Siw Anita Dramstad Rakkestad (Skive) 2008
  350 Konstanse Skøyen Nittedal 2007
  350 Magnus A. Nilsen Nittedal 2007
  350 Jonas Dahl Rælingen 2007
  350 Karl Martin Aas Østby Skjeberg 2007
  350 Ola Herje Urskog 2006
  350 Karoline Andersen Nittedal 2005
. 350 Ole-Kr. Bryhn Røyken 2004
  350 Kim Andre Lund Jondalen 2004
  350 Ole-Kristian Bryhn Røyken 2003
  350 Tine Dyre Rognstad Hovind 2003
  350 Tonje Smerdsrud Uglem Jondalen 2003
  350 Jan Ole Skotterud Rælingen 2002
  350 Vegard Jørgensen Fet 2002
  350 Kristine Landrø Lind Oslo Østre 2002
  350 Marius Mikalsen Asker 2001
350 Kristina Vestveit Asker 2000
350 Eva Marie Jansen  Buer/Kornsjø 2000
350 June Ruud Rakkestad 1999
350 Mette Tjerbo Rakkestad 1999
350 Maren K. Heier Degernes 1998
350 Arne M. Nicolaisen Eidsberg 1997
350 Agnes Midtbø Spydeberg 1997
350 Diana Engen Rakkestad 1996
350 Glenn R. Elverhøi Eidsberg 1996
350 Håvard Ellefsen Spydeberg 1995
350 Glenn R. Elverhøi Eidsberg 1995
         
Junior 350 Mikael Søyland Sem (Skive) 2008
  350 Eileen Torp Rakkestad (Skive) 2008
350 Knut Erik Svarstad Bamble (Skive) 2008
  350 Karoline Andersen Nittedal 2007
  350 Karoline Andersen Nittedal 2006
  350 Fredrik Unnestad Skiptvet 2005
  350 Vegard Jørgensen Fet 2004
  350 Linn Kr. Lønnerød Nordstrand 2004
  350 Åse Marit Myrvang Steinsgård 2003
  350 Mette Tjerbo  Rakkestad  2000
350 June Ruud Rakkestad 2000
350 Maren Kr. Heier Degernes 2000
350 Agnes Midtbø Spydeberg 1999
350 Espen Johansen Eidsberg 1995
V65 350 Erik Jødahl Blaker (Skive) 2011
  350 Odd Kolsrud Begnadalen (Skive) 2011
  350 Hans Heer Eidsberg (Skive) 2009
  350 Inge Svendsen Spydeberg (Skive) 2008
  350 Ragnar Pedersen Råde 2004
  350 Reidar Nyborg Høland/Bjørkelangen 2003
  350 Stein Lie Halden 2002
  350 Hans Buer Buer/Kornsjø 2001
350 Petter Pettersen Enebakk 2001
350 Arne Torsen Notodden 1999
V73 350 Stein Lie Halden (Skive) 2011
  350 Stein Lie Halden (Skive) 2010
  350 Rolf Fjeldstad Aas 2002