Buer/Kornsjø skytterlags styre i 2005 | Lagmestere 1974- |
Banefoto | Dugleiksmerke-ranking 1947- |
Sist oppdatert: 09.03.08
2005 Arkiv: ( 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997)
29/7-6/8: Landsskytterstevnet i Lesja
Resultater: Lørdag 30/7
Baneskyting rekruttklassen
Marius Olsen 47-50-50=147+98=245p. (middels beger)
Bjørn-Erik Amundsen 47-49-49=145+100=245p. (middels beger)
Bjørn-Eriks 10-skudd
Baneskyting klasse 3
Tore M. Brække 49-42-45=136+83=219p.
Feltskyting V73
Hans Buer
Minneskyting: 57p. 30-skudd: 27/15
Edvard Edvardsen Minneskyting: 49p.
30-skudd: 25/15
Feltskyting klasse 4
Jan Jansen
Minneskyting: 56p. 30-skudd: 23/13
Stangskyting: 13tr. Felthurtigskyting: 12,12 sek.
Anne Chr. ØdegaardMinneskyting: 56p. 30-skudd: 19/6
Stangskyting: 5tr. ----------------
Resultater søndag 31/7
Baneskyting klasse 2
Øystein Moræus 47-18-40=105+84=189p.
Stein Gunstrøm 49-37-44=130+83=213p.
Resultater mandag 1/8
Feltskyting klasse rekrutt
Bjørn-Erik Amundsen Minneskyting: 48p.
30-skudd: 28/17
Marius Olsen
Minneskyting 44p. 30-skudd: 20/10
Baneskyting klasse V73
Hans Buer
49-48-50=147+99=246p.
Baneskyting klasse 4
Jan Jansen
49-43-46=138+91=229p.
Anne-Christine Ødegaard 47-40-46=133+90=223p.
Resultater tirsdag 2/8
Baneskyting klasse V73
Edvard Edvardsen
49-39-50=138+98=236p.
Feltskyting klasse 3
Tore M. Brække
Minneskyting: 53p. 30-skudd: 19/4
Stangskyting: 12tr.
Feltskyting klasse 2
Øystein Moræus
Minne skyting: 52p. 30-skudd: 19/4
Stangskyting: 7tr. Felthurtigskyting: 19,46 sek.
BANE: | FELTSKYTING: | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Sknr | Navn | Lag | Dato | Res | Lag | Dato | Minne | Hovedskyting | Stang | Felthurtig | ||
Kl. V73 | ||||||||||||
953 | BUER, Hans | 47 | 01.08 | 246 | 1 | 30.07 | 57 | 27/15 | ||||
1073 | EDVARDSEN, Edvard | 51 | 02.08 | 236 | 7 | 30.07 | 49 | 25/15 | ||||
Kl. R | ||||||||||||
1210 | AMUNDSEN, Bjørn Erik | 1 | 30.07 | 245 | 49 | 01.08 | 48 | 28/17 | ||||
1377 | OLSEN, Marius | 8 | 30.07 | 245 | 57 | 01.08 | 44 | 20/10 | ||||
Kl. 1 | ||||||||||||
3584 | SAKSÆTHER, Egil | 36 | 01.08 | 130 | 03.08 | |||||||
Kl. 2 | ||||||||||||
4118 | MORÆUS, Øystein | 24 | 31.07 | 189 | 110 | 02.08 | 52 | 19/4 | 7 | 19,46 | ||
4277 | GUNSTRØM, Stein | 27 | 31.07 | 213 | 116 | 03.08 | ||||||
Kl. 3 | ||||||||||||
5403 | BRÆKKE, Tore Martin | 12 | 30.07 | 219 | 91 | 02.08 | 53 | 19/4 | 12 | |||
Kl. 4 | ||||||||||||
6883 | JANSEN, Jan | 48 | 01.08 | 229 | 17 | 30.07 | 56 | 23/13 | 13 | 12,12 | ||
6905 | ØDEGAARD, Anne Christine | 49 | 01.08 | 223 | 18 | 30.07 | 56 | 19/6 | 5 | --- |
12 skyttere fra Buer/Kornsjø skytterlag er påmeldt til årets Landsskytterstevne,
og vi har deltagere
i de fleste klasser, fra de to yngste i rekruttklassen til våre to veteraner.
Skytetider for våre skyttere:
B | A | N | E | F | E | L | T | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Sknr | Navn | Lag | Sk. | Dato. | Opprop | M | K | L | A | N | *** | Lag | Sk. | Dato | Opprop | |
Kl. V73 | ||||||||||||||||
953 | BUER, Hans | 47 | 3 | 01.08 | 16:50 | - | 1 | 3 | 30.07 | 07:30 | ||||||
1073 | EDVARDSEN, Edvard | 51 | 22 | 02.08 | 09:00 | - | 7 | 3 | 30.07 | 09:30 | ||||||
Kl. R | ||||||||||||||||
1210 | AMUNDSEN, Bjørn Erik | 1 | 25 | 30.07 | 07:30 | L | - | 49 | 20 | 01.08 | 07:30 | |||||
1377 | OLSEN, Marius | 8 | 2 | 30.07 | 12:50 | - | 57 | 17 | 01.08 | 10:10 | ||||||
Kl. 1 | ||||||||||||||||
3584 | SAKSÆTHER, Egil | 36 | 31 | 01.08 | 08:10 | - | 130 | 22 | 03.08 | 12:40 | ||||||
Kl. 2 | ||||||||||||||||
4075 | BERGSTRØM, Morten | 23 | 25 | 31.07 | 10:45 | - | 109 | 15 | 02.08 | 14:30 | ||||||
4118 | MORÆUS, Øystein | 24 | 17 | 31.07 | 11:20 | - | 110 | 27 | 02.08 | 14:45 | ||||||
4277 | GUNSTRØM, Stein | 27 | 23 | 31.07 | 13:45 | N | - | 116 | 7 | 03.08 | 08:30 | |||||
Kl. 3 | ||||||||||||||||
5403 | BRÆKKE, Tore Martin | 12 | 3 | 30.07 | 15:30 | N | - | 91 | 13 | 02.08 | 09:30 | |||||
5499 | JANSEN, Eva Marie | 13 | 45 | 30.07 | 16:10 | K | A | - | 94 | 16 | 02.08 | 10:15 | ||||
Kl. 4 | ||||||||||||||||
6883 | JANSEN, Jan | 48 | 33 | 01.08 | 16:15 | - | 17 | 23 | 30.07 | 12:00 | ||||||
6905 | ØDEGAARD, Anne Christine | 49 | 5 | 01.08 | 16:50 | K | - | 18 | 14 | 30.07 | 12:20 |
TIDSTABELL INNLEDENDE SKYTINGER:
Klasse | Fre 29 | lør 30 | søn 31 | man 1 | tirs 2 | ons 3 |
1 | 0800-1120 | 1230-1530 | ||||
2 | 1040-1820 | 1430-1530 | 0800-1215 | |||
3 | 1000-1920 | 0800-1000 | 1445-1545 | 0800-1415 | ||
4 | 0800-1550 | 0800-1020 | 1200-1905 | 0800-1055 | ||
5 | 0800-1430 | 0800-1650 | ||||
V55 | 1040-1610 | 1130-1810 | ||||
AG3 | 1300-1400 | 0800-0920 | ||||
V65 | 1120-1650 | 0800-1640 | 0800 | |||
J | 0800-1510 | 0800 | 1320-1650 | 0800-1355 | ||
ER | 1640-1825 | 0800-1800 | 0800-1650 | |||
R | 0800-1600 | 0800-1310 | ||||
V73 | 0800-1100 | 0800 | 1720-1805 | 0800-1145 |
TIDSTABELL FINALESKYTINGER:
Internett: http://www.dfs.no
Tirsdag 2. | Onsdag 3. | Torsdag 4. | Fredag 5. | Lørdag 6. |
1800 |
1530 Saml.sk.vet |
0800 Saml.sk.R/ER/J |
0700 |
0745 |
1230 |
0800 |
0800 |
||
1300 |
1000 |
0830 |
||
1600 |
1050 |
0915 |
||
1715 |
1430 Stang/Felthurtig |
1015 |
||
1730 |
1045 |
|||
1815 |
1130 Prinsesselag |
|||
1300 |
1/7: Fylkemesterskap, Skjeberg
Rekrutt (18 delt.)
3 |
Bjørn - Erik Amundsen |
48 50 50 100 |
248 + 99 =347 |
V73 (6 delt.)
2 |
Hans Buer |
49 49 48 100 |
246 + 98 =344 |
3 |
Edvard Edvardsen |
48 50 50 98 |
246 + 95 =341 |
Klasse 2 (8 delt.)
7 |
Morten Bergstrøm |
44 35 43 90 |
212 |
Klasse 4 (8 delt.)
2 |
Anne Christine Ødegaard |
46 49 49 94 |
238 |
Mesterskap kl. 2-5:
1 |
Pål Øyvind Ørmen |
Råde |
5 |
244 100 |
344 |
2 |
Jan Harstad |
Sarpsborg |
5 |
243 99 |
342 |
3 |
Tore Mølmshaug |
Spydeberg |
5 |
241 100 |
341 |
4 |
Maren-Kristine Heier |
Degernes |
5 |
241 98 |
339 |
4 |
Per-Inge Heen |
Eidsberg |
5 |
240 99 |
339 |
6 |
Per Edvind Beck |
Askim |
5 |
240 98 |
338 |
7 |
Anne Marit Nygaard |
Spydeberg |
3 |
238 98 |
336 |
7 |
Tor - Arne Solbakken |
Rygge |
5 |
240 96 |
336 |
9 |
Per Stubberud |
Askim |
5 |
238 97 |
335 |
10 |
Sigmund Østby |
Skjeberg |
4 |
237 96 |
333 |
10 |
Anne Christine Ødegaard |
Buer/Kornsjø |
4 |
238 95 |
333 |
24-26/6: Degernes
Rekrutt (24 delt.)
4. Bjørn-Erik Amundsen 49 48 50 100 = 247 + 97 = 344
13. Marius Olsen 46 46 45 95 = 232 + 97 = 329
V73 (9 delt.)
6. Hans Buer 49 48 50 100 = 247 + 96 = 343
7. Edvard Edvardsen 48 48 50 98 = 244 + 94 = 338
Premieliste Mesterskap Klasse 2-5
42. Jan Jansen 49 42 48 91 = 230 + 99 = 329
97. Øystein Moræus 49 24 47 86 = 206
24-26/6: Rakkstad
Rekrutt (25 delt.)
2. Bjørn - Erik Amundsen X**X* 50 XX**X
50 **X** 50 =150 + X9*XX***** 99 = 249 + *XXX*99XX* 98 =
347
10. Marius Olsen
9X9X9 47 8***X 48 89X9X 46 = 141 +999XXXX*X* 97 =238
+ X9XXXX*X*9 98 = 336
V73 (10 delt.)
4. Hans Buer
9*XXX 49 X**X* 50 XX9*X 49 = 148
+ **X***X*** 100 = 248 + 9X98*9*9XX 94 = 342
5. Edvard Edvardsen *X**X
50 ****X 50 XXXXX 50 = 150 +
9XX**9*X*X 98 = 248 + 99*X9*7*99 92 = 340
17-19/6: Eidsberg
Rekrutt (27 delt.)
11. Bjørn-Erik Amundsen 240
V73 (13 delt.)
1. Edvard Edvardsen 249+99 348
3. Hans Buer
248+97 345
Kl. 2 (11 delt.)
7. Øystein Moræus 215
17-19/6: Trøgstad
Rekrutt (22 delt.)
3. Bjørn - Erik Amundsen 49 49 50 97 245 + 98 = 343
V73 (14 delt.)
2. Hans Buer 50 50 48 99 247 + 97 = 344
12. Edvard Edvardsen 47 48 46 99 240
11-12/6: Viken II, Åsnes
Rekrutt (37 delt.)
5. Bjørn-Erik Amundsen 50+49+50+99=248 +98=346
V73 (21 delt.)
4. Edvard Edvardsen 49+49+50+99=247 +98=245
Hans Buer
39+49+50+99=237
28-29/5: Fredrikstad
Rekrutt (23 delt.)
3. Bjørn-Erik Amundsen 147+99=246 +98 =344
10. Marius Olsen 141+96=237 +94 =331
V73 (8 delt.)
3. Hans Buer 149+100=249 +98 = 347
Edvard Edvardsen 246+98=244
4.kl. (36 delt.)
25. Jan Jansen 228p.
28-29/5: Skjeberg
Rekrutt (26 delt.)
3. Bjørn-Erik Amundsen 247+99=346
10. Marius Olsen 236+93=329
V73 (8 delt.)
4. Hans Buer 246+99 =345
6. Edvard Edvardsen 239+95 =334
4.kl. (41 delt.)
11. Jan Jansen 234+99 =333
2.kl. (14. delt.)
11. Øystein Moræus 190
28-29/5: Torsnes
Rekrutt (17 delt.)
2. (25-sk.) Bjørn-Erik Amundsen 246
8. Marius Olsen 242
V73 (7 delt.)
3. Hans Buer 246+100 =346
5. Edvard Edvardsen 245+98 =343
4.kl. (28 delt.)
12. Jan Jansen 233+93 =326
7-8/5: Frogn og Drøbak
Rekrutt (25 delt.)
5. Bjørn-Erik Amundsen Buer/Kornsjø 50 49 49 98 100 346
V73 (16 delt.):
2. Edvard Edvardsen Buer/Kornsjø 48 50 50 100 97 345
6. Hans Buer Buer/Kornsjø 49 50 49 98 97 343
Klasse 4 (63 delt.):
7. Anne Christine Ødegaard Buer/Kornsjø 50 48 48 94 240 (+95=335)
38. Jan Jansen Buer/Kornsjø 48 41 48 95 232 (+98=330)
7-8/5: Moss og Våler
Rekrutt (29 delt.):
4. Bjørn-Erik Amundsen Buer/Kornsjø 150 98 98 346
V73(16 delt.):
2. Edvard Edvardsen, Buer/Kornsjø 249+98=347
4. Hans Buer, Buer/Kornsjø 246+100=346
Klasse 4 (47 delt.):
11. Anne Christine Ødegaard,
Buer/Kornsjø 235 (+92=327)
23. Jan Jansen,
Buer/Kornsjø (231+96=327)
1/5: Blakerstevnet
V73 (13 delt.):
5. Hans Buer 245+99=344p.
8. Edvard Edvardsen 249+89=338p.
21-24/4: Hisåsstevnet
Stevnet samlet totalt 317 deltagere. På 100m deltok 157 skyttere, det høyeste
deltagerantallet vi noen gang har hatt.
Antallet 200m-skytterne er omtrent som i fjor. Oppgangen på 100m fordeler seg på
alle klasser, og det er
rekruttklassen som er den største med 48 deltagere. Det som er spesielt er at
antallet 100m-skyttere nå praktisk talt
er like høyt som på 200m.
I klasse 2-5 ble det et oppgjør mellom Nordstrand og Råde skytterlag. Fra lørdag ledet Dag Rasmussen foran Ivar Rinde, men på søndagen kom Rådeskytterne Pål Øyvind Ørmen og Christian Lilleng og sørget for endring i toppen. Pål Øyvind Ørmen var best av alle og vant stevnet med 347p. Forøvrig tangering av banerekorden. Han fikk aksje i Halden arbeiderblads mesterskapspokal og Grunnlagspokalen. Grunnlagspokalen måtte han finne seg i å dele denne med Odd Ragnar Karlsen fra Askim som hadde likt resultat (100p.)
Ingen av våre egne skyttere nådde helt til topps, men det var ikke så langt
unna. Bjørn Erik Amundsen plasserte seg som nr. 7 i rekruttklassen, og
Hans Buer og Edvard Edvardsen fikk en 5. og 6. plass i V73.
ASPIRANT (10 delt.)
Moni Høye Hult Buer/Kornsjø 46 44 47 91 228
Stine M. Olsen Buer/Kornsjø 46 42 42 92 222
REKRUTT (29 delt.):
7. Bjørn Erik Amundsen Buer/Kornsjø 50 50 50 98 98 346
27. Marius Olsen Buer/Kornsjø 27 35 35 60 63 220
V73 (13 delt.):
5. Hans Buer Buer/Kornsjø 49 49 49 100 99 346
6. Edvard Edvardsen Buer/Kornsjø 50 49 50 98 99 346
1. KLASSE (7 delt.):
7. Egil Saksæther Buer/Kornsjø 44 31 45 85 205
2. KLASSE (13 delt.):
8. Øystein Moræus Buer/Kornsjø 46 36 46 81 209
11. Morten Bergstrøm Buer/Kornsjø 49 26 45 84 204 (+95=299)
4. KLASSE (43 delt.):
23. Anne C. Ødegaard Buer/Kornsjø 49 40 48 94 231 (+94=325)
34. Jan Jansen Buer/Kornsjø 49 42 49 87 227 (+96=323)
[Se resultater] [Resultat-/premielister -.pdf] (2,9 MB)
HISÅSSTEVNET STATISTIKK 1990-2005
Tot. antall | 200m | 100m | 5.kl | 4.kl | 3.kl | 2.kl | 1.kl | V55 | AG3 | V65 | V73 | Asp. | Rekr. | E.rekr. | Jr. | |
1990 | 337 | 232 | 105 | 109 | 77 | 27 | 19 | 9 | 3 | 18 | 36 | 39 | ||||
1991 | 374 | 265 | 109 | 144 | 79 | 17 | 21 | 4 | 10 | 4 | 6 | 38 | 51 | |||
1992 | 317 | 215 | 102 | 103 | 60 | 21 | 20 | 11 | 11 | 4 | 17 | 40 | 30 | |||
1993 | 380 | 270 | 110 | 132 | 78 | 29 | 14 | 17 | 7 | 6 | 18 | 32 | 47 | |||
1994 | 263 | 157 | 106 | 69 | 51 | 16 | 5 | 16 | 7 | 7 | 21 | 32 | 39 | |||
1995 | 290 | 189 | 101 | 86 | 41 | 21 | 16 | 4 | 21 | 5 | 5 | 22 | 33 | 36 | ||
1996 | 251 | 160 | 91 | 63 | 46 | 19 | 9 | 6 | 17 | 8 | 4 | 16 | 34 | 29 | ||
1997 | 232 | 142 | 90 | 54 | 45 | 9 | 12 | 6 | 16 | 8 | 8 | 21 | 28 | 25 | ||
1998 | 269 | 174 | 95 | 78 | 52 | 19 | 7 | 5 | 13 | 8 | 12 | 18 | 21 | 36 | ||
1999 | 273 | 186 | 87 | 81 | 41 | 28 | 12 | 9 | 15 | 12 | 8 | 14 | 29 | 24 | ||
2000 | 275 | 182 | 93 | 80 | 40 | 24 | 8 | 10 | 18 | 2 | 12 | 11 | 2 | 14 | 25 | 29 |
2001 | 275 | 191 | 84 | 77 | 42 | 28 | 9 | 12 | 21 | 2 | 14 | 4 | 0 | 14 | 31 | 21 |
2002 | 318 | 204 | 114 | 70 | 58 | 27 | 15 | 6 | 28 | 0 | 18 | 6 | 4 | 18 | 31 | 37 |
2003 | 280 | 162 | 118 | 69 | 32 | 10 | 14 | 7 | 30 | 0 | 17 | 10 | 9 | 21 | 28 | 33 |
2004 | 305 | 163 | 142 | 66 | 34 | 20 | 12 | 9 | 22 | 0 | 21 | 11 | 10 | 25 | 44 | 31 |
2005 | 317 | 160 | 157 | 61 | 43 | 18 | 13 | 7 | 18 | 0 | 23 | 13 | 10 | 29 | 48 | 34 |
22/24/4: Haldenstevnet
Klasse : AS
Stine M. Olsen Buer/Kornsjø 124 85 209
Klasse : Rekrutt (29 delt.)
6.Bjørn Erik Amundsen Buer/Kornsjø 147 98 99 344
9.Marius Olsen Buer/Kornsjø 145 97 96 338
Klasse : 73 (10 delt.)
3.Hans Buer Buer/Kornsjø 150 100 97 347
4.Edvard Edvardsen Buer/Kornsjø 147 100 100 347
Klasse : 1 (7 delt.)
7.Egil Saksæther Buer/Kornsjø 105 73 0 178
Klasse : 2 (11 delt.)
7.Morten Bergstrøm Buer/Kornsjø 128 85 213 (+95=308)
10.Stein Gunstrøm Buer/Kornsjø 101 89 190
Klasse : 4 (44 delt.)
6.Anne Chr. Ødegaard Buer/Kornsjø 142 96 238 (+95=333)
15.Jan Jansen Buer/Kornsjø 141 94 235 (+97=332)
13/3: Viken II felt, Spydeberg
Mesterskap klasse V73:
1. Einar Mathisen, Moss & Våler 42/8 - Veteran gylt medalje (e.o.)
2. Hans Buer, Buer/Kornsjø 42/8 - Veteran sølv medalje (e.o.)
Hovedskyting:
Rekrutt (34 delt.):
18 Bjørn-Erik Amundsen Buer/Kornsjø 25/9
V73 (15 delt.):
2 Hans Buer Buer/Kornsjø 30/20 Gjenstand
7 Edvard Edvardsen Buer/Kornsjø 28/21 Gjenstand
Klasse 4 (44 delt.):
15 Jan Jansen Buer/Kornsjø 27/11 Gjenstand
12/3: Lagmesterskap feltskyting
Finfelt:
Klasse rek.
1 Bjørn E. Amundsen 30 / 20 gylt med.
2 Marius Olsen
25 / 13 s. med.
Klasse V 73
1 Hans Buer 30 / 19 s. med
2 Edvard Edvardsen ?
Klasse aspirant.
Stine Merete Olsen ?
Grovfelt:
Klasse 4
1 Jan Jansen 29 /14 gylt med. Lagmester
Klasse 3
1 Tore M. Brække 17 / 2 sølv med.
Klasse 2
1 Øystein Moræus 26 / 15 sølv med.
Klasse 1
1 Svein de Flon 26 / 6 sølv med
2 Egil Saksæther 12 / 0
8/3: Lagmesterskap 15 m
Rek m. anlegg
Daniel Grading 205 p.
Kristian Berg 196 p.
Henrik Jensen 186 p.
Henrik Vaglen 160 p.
Karl E. Olsen 156 p.
Klasse Aspirant
Moni Hult 210 p.
Stine M. Olsen 206 p.
Klasse Rekrutt.
1 Bjørn E. Amundsen 236 p. gylt med.
2 Marius Olsen 224 p. s. med
Klasse V 73
1 Hans Buer 244 p. s. med
2 Edvard Edvardsen 240 p.
Klasse 2
1 Morten Bergstrøm 228 p. s. med
2 Stein Gunstrøm 207 p.
3 Øystein Moræus 201 p.
Klasse 4
1 Jan Jansen 228 p. gylt med.
2 Anne C. Ødegaard 225 p.
Lagmester ble Jan Jansen rangert føre Morten Bergstrøm med flere blinker.
6/3: Samlagsmesterskap, Sarpsborg
V73
Edvard Edvardsen 30/22 - 41/10 (1.pl.) Gylt medalje
Hans Buer 29/17
Rekrutt
Bjørn Erik Amundsen 29/19 - 41/6 (2.pl)
Ungdoms Medalje
Marius Olsen 12/3 (13.pl.)
ASP
Moni Høye Hult 14/3
4.kl.
Jan Jansen 27/15 (6.pl.) - 36
Anne Christine Ødegaard 27/8 (8.pl.) - 31
2.kl.
Øystein Moræus 20/5 (6.pl)
Morten Bergstrøm 18/6 (7.pl.)
6/2 Åpent feltstevne, Kråkstad/Ski
Edvard Edvardsen vant i klasse V73
Mesterskap V73:
1 |
Edvard Edvardsen |
Buer/Kornsjø |
30/19 |
Sølv medalje |
2 |
Einar Mathisen |
Moss og Våler |
30/16 |
|
3 |
Petter Pettersen |
Rælingen |
29/24 |
|
29/1 Åpent feltstevne, Moss og Våler
Mesterskap V73
Nr. 2 Edvard Edvardsen 41/31
Mesterskap Rekrutt
Nr. 11 Bjørn Erik Amundsen 35/18
Hovedskyting V73
Nr. 6 Edvard Edvardsen 6/5 5/3 6/3 6/5 6/6 29/22
Hovedskyting Rekrutt
Nr. 7 Bjørn Erik Amundsen 6/4 5/2 5/1 6/4 6/4 28/15
Kr 55
23/1 Åpent feltstevne, Råde
Mesterskap: kl 2-5, V55:
1. Ivar Rinde, Nordstrand 41/25
2. Stein Heggen, Oslo Østre 41/17
3. Karl Johan Olsen, Skarpskytten 40/17
...
28;Jan Jansen;Buer/Kornsjø;(4);34/12
Mesterskap Rekrutt:
1. Jens Kristian Larsen, Oslo Østre 41/22
2. Karl Martin Aas Østby, Skjeberg 41/22
3. Bjørn Erik Amundsen, Buer/Kornsjø 40/17
Hovedskyting:
Klasse 2:
6. Morten Bergstrøm, Buer/Kornsjø 19/3
Klasse 4:
3. Jan Jansen, Buer/Kornsjø 28/11
30. Anne Christine Ødegaard, Buer/Kornsjø 15/2
Rekrutt:
4. Bjørn Erik Amundsen, Buer/Kornsjø 28/9
V73:
8. Edvard Edvardsen, Buer/Kornsjø 25/16
9/1 Åpent feltstevne, Trøgstad
Edvard Edvardsen (V73) 29/19 4.plass (14 delt.)
Hans Buer (V73) 26/19 10.plass (14 delt.)
Jan Jansen (4) 21/6 20.plass (30 delt.)
Bjørn-Erik Amundsen (R) 14/0 21.plass (22 delt.)
Buer/Kornsjø skytterlags styre 2005-2006
Formann: | Jan Jansen | tlf./fax 69197274 styret@buerkornsjo.com j.jansen@halden.net |
Nestformann: | Tore M. Brække | tlf. 69197107 tore.brekke@c2i.net |
Kasserer: | Stein Gunstrøm | tlf. 69180181 |
Sekretær: | Øystein Moræus | 69 19 79 25 |
Styremedlem: | Svein de Flon | tlf. 69197284 |
Ungdomsleder: | Svein Bergstrøm | tlf. 69197249 ungdomsleder@buerkornsjo.com sveib@halden.net |