HISÅS-STEVNET 2003
Resultater fra
100m (200m)
(Oppdatert
27.04.2003 19:25
)
HOVEDSKYTING
MESTERSKAP
Rekrutt
1 |
Odd Anders Ødegård |
Fåberg |
350 |
2 |
Karoline K. Andersen |
Nittedal |
347 |
3 |
Tor Arne Torp |
Rakkestad |
341 |
4 |
Thomas Audunhus |
Asker |
339 |
5 |
Preben Skadsheim |
Eidsberg |
339 |
6 |
Marte Heen |
Eidsberg |
338 |
7 |
Lars Nøkleby |
Trøgstad |
336 |
8 |
Anders Bryhn |
Røyken |
332 |
9 |
Desire Levordsen |
Fredrikstad |
329 |
10 |
Martin Michalsen |
Moss og Våler |
328 |
11 |
Michael Rosenlund |
Halden |
327 |
12 |
Even A. Myklebust |
Spydeberg |
327 |
13 |
Signe Berntsen |
Frogn og Drøbak |
327 |
14 |
Joachim Thønnesen |
Sem |
324 |
15 |
Karoline Gullerud |
Frogn og Drøbak |
321 |
16 |
Aina S. Nilsen |
Asker |
285 |
17 |
Karl M. Aas Østby |
Skjeberg |
241 |
18 |
Christian Sukke |
Svinndal |
239 |
19 |
Mats Wallin |
Eidsberg |
237 |
20 |
Emil B. Martinsen |
Trøgstad |
216 |
Eldre rekrutt
1 |
Ole-Kristian Bryhn |
Røyken |
350 |
2 |
Tine Dyre Rognstad |
Hovind |
350 |
3 |
Tonje Smerdsrud Uglem |
Jondalen |
350 |
4 |
Vegard Jørgensen |
Fet |
349 |
5 |
Haavard Lohne Bakken |
Fet |
349 |
6 |
Monica Tjerbo |
Rakkestad |
349 |
7 |
Roger S. Nilsen |
Asker |
348 |
8 |
Odd M. Nythe |
Frogn og Drøbak |
347 |
9 |
Christer Smetana |
Halden |
346 |
10 |
Glenn H. Larsen |
Eidsvoll Verk |
346 |
11 |
Henriette K. Andersen |
Nittedal |
346 |
12 |
Ole-Kristian Nyllænde |
Degernes |
346 |
13 |
Cilie Bruun Hansen |
Frogn og Drøbak |
346 |
14 |
Tommy Nordby |
Sørum |
345 |
15 |
Rene Bjerkestrand |
Sørum |
344 |
16 |
Espen Johansen |
Sarpsborg |
342 |
17 |
Eline Antonsen |
Skiptvet |
341 |
18 |
Mette B. Bjerknæs |
Frogn og Drøbak |
340 |
19 |
Arne Toverød |
Moss og Våler |
340 |
20 |
Jørgen Karlsen |
Frogn og Drøbak |
339 |
Junior
1 |
Åse Marit Myrvang |
Steinsgård |
350 |
2 |
Jan Ole Skotterud |
Rælingen |
349 |
3 |
Kristina Vestveit |
Asker |
349 |
4 |
Karl Ludvig Brunsvik |
Rygge |
348 |
5 |
Henrik Åssveen |
Fåberg |
348 |
6 |
Torstein Sommerstad |
Andebu |
347 |
6 |
Mari Wallin |
Eidsberg |
347 |
8 |
May E. Nordahl |
Nordstrand |
347 |
9 |
Eva Marie Jansen |
Buer/Kornsjø |
347 |
10 |
Christoffer H. Johansen |
Spydeberg |
346 |
11 |
Magnus T. Ringstad |
Fet |
346 |
12 |
Nicolai B. Tunby |
Spydeberg |
346 |
13 |
Hege Nøkleby |
Trøgstad |
345 |
14 |
Marius Mikalsen |
Asker |
345 |
14 |
Tom-Henning Larsen |
Rakkestad |
345 |
16 |
Marius Tønnesen |
Sem |
344 |
17 |
Guro Heen |
Eidsberg |
344 |
18 |
Monica Urstad |
Rygge |
344 |
19 |
Ragnhild Bie |
Norheim |
343 |
20 |
Mats Erik Rosvold |
Fet |
341 |
V65
1 |
Reidar Nyborg |
Høland/Bjørkelangen |
350 |
2 |
Stein Lie |
Halden |
349 |
2 |
Georg Mykløy |
Aureosen |
349 |
4 |
Oliver Stensrud |
Røyken |
348 |
5 |
Hans Buer |
Buer/Kornsjø |
348 |
6 |
Petter Pettersen |
Rælingen |
348 |
7 |
Hans J. Ellefsen |
Moss og Våler |
347 |
8 |
Ragnar Pedersen |
Råde |
346 |
9 |
Arne Thorsen |
Notodden |
345 |
10 |
Fredrik Lund |
Halden |
343 |
11 |
Arne R. Eriksen |
Røyken |
342 |
12 |
Bjørn Bergseth |
Aremark |
342 |
13 |
Guttorm Vatle |
Spydeberg |
338 |
14 |
Peder Mølmshaug |
Spydeberg |
334 |
15 |
Oddvar Trippestad |
Spydeberg |
329 |
16 |
Willy Enger |
Nøtterø |
245 |
17 |
Magne Gromsrud |
Urskog |
245 |
V73
1 |
Rolf Fjellstad |
Aas |
348 |
2 |
Edvard Edvardsen |
Buer/Kornsjø |
344 |
3 |
Leif Dramstad |
Skiptvet |
343 |
4 |
Kåre Sveli |
Moss og Våler |
342 |
5 |
Jarle Wagenius |
Oslo Garnisons |
339 |
6 |
Einar R. Mathisen |
Moss og Våler |
245 |
7 |
Rolf Kristiansen |
Råde |
243 |
8 |
Kåre Nyborg |
Høland/Bjørkelangen |
238 |
9 |
Bjarne Habberstad |
Aas |
236 |
10 |
Arne Olsen |
Lørenskog |
231 |
ASP
|
Martin Johannessen |
Frogn og Drøbak |
236 |
|
Stine Strand |
Trøgstad |
235 |
|
Espen Veiby |
Svinndal |
235 |
|
Yvonne Helgesen |
Sarpsborg |
233 |
|
Malin Kristiansen |
Skiptvet |
231 |
|
Eileen Torp |
Rakkestad |
228 |
|
Ida Kristine Larsen |
Svinndal |
226 |
|
Veronica Sandtangen |
Degernes |
224 |
|
Hans Anders Skaug |
Skiptvet |
211 |
Rekrutt
1 |
Odd Anders Ødegård |
Fåberg |
250 |
2 |
Karoline K. Andersen |
Nittedal |
248 |
3 |
Marte Heen |
Eidsberg |
245 |
4 |
Lars Nøkleby |
Trøgstad |
244 |
5 |
Tor Arne Torp |
Rakkestad |
244 |
6 |
Preben Skadsheim |
Eidsberg |
243 |
7 |
Thomas Audunhus |
Asker |
241 |
8 |
Karl M. Aas Østby |
Skjeberg |
241 |
9 |
Christian Sukke |
Svinndal |
239 |
10 |
Michael Rosenlund |
Halden |
239 |
11 |
Mats Wallin |
Eidsberg |
237 |
12 |
Signe Berntsen |
Frogn og Drøbak |
237 |
13 |
Anders Bryhn |
Røyken |
236 |
14 |
Martin Michalsen |
Moss og Våler |
235 |
15 |
Even A. Myklebust |
Spydeberg |
234 |
16 |
Karoline Gullerud |
Frogn og Drøbak |
233 |
17 |
Joachim Thønnesen |
Sem |
233 |
18 |
Desire Levordsen |
Fredrikstad |
231 |
19 |
Emil B. Martinsen |
Trøgstad |
216 |
20 |
Lars Kristian Skjelle |
Degernes |
212 |
21 |
Aina S. Nilsen |
Asker |
209 |
Eldre rekrutt
1 |
Ole-Kristian Bryhn |
Røyken |
250 |
2 |
Tine Dyre Rognstad |
Hovind |
250 |
3 |
Tonje Smerdsrud Uglem |
Jondalen |
250 |
4 |
Vegard Jørgensen |
Fet |
249 |
5 |
Monica Tjerbo |
Rakkestad |
249 |
5 |
Haavard Lohne Bakken |
Fet |
249 |
7 |
Roger S. Nilsen |
Asker |
248 |
8 |
Odd M. Nythe |
Frogn og Drøbak |
248 |
8 |
Henriette K. Andersen |
Nittedal |
248 |
10 |
Ole-Kristian Nyllænde |
Degernes |
248 |
11 |
Christer Smetana |
Halden |
247 |
12 |
Tommy Nordby |
Sørum |
247 |
13 |
Glenn H. Larsen |
Eidsvoll Verk |
246 |
14 |
Espen Johansen |
Sarpsborg |
246 |
15 |
Cilie Bruun Hansen |
Frogn og Drøbak |
246 |
16 |
Rene Bjerkestrand |
Sørum |
246 |
17 |
Eline Antonsen |
Skiptvet |
245 |
18 |
Mette B. Bjerknæs |
Frogn og Drøbak |
243 |
19 |
Arne Toverød |
Moss og Våler |
243 |
20 |
Jørgen Karlsen |
Frogn og Drøbak |
242 |
21 |
Ole M. Sydtangen |
Asker |
242 |
22 |
Tor-Erik Haugen |
Rakkestad |
242 |
23 |
Thomas B. Martinsen |
Trøgstad |
242 |
24 |
Kristian Edland |
Nøtterø |
238 |
25 |
Erling A. Gabrielsen |
Moss og Våler |
238 |
26 |
Ole Kristian Skaug |
Skiptvet |
234 |
27 |
Fredrik B. Tunby |
Spydeberg |
232 |
28 |
Victor B. Andersen |
Frogn og Drøbak |
178 |
Junior
1 |
Åse Marit Myrvang |
Steinsgård |
250 |
2 |
Marius Tønnesen |
Sem |
250 |
3 |
Kristina Vestveit |
Asker |
249 |
3 |
Jan Ole Skotterud |
Rælingen |
249 |
5 |
Henrik Åssveen |
Fåberg |
249 |
6 |
Torstein Sommerstad |
Andebu |
248 |
7 |
May E. Nordahl |
Nordstrand |
248 |
8 |
Karl Ludvig Brunsvik |
Rygge |
248 |
9 |
Mari Wallin |
Eidsberg |
247 |
10 |
Pia H. Berntsen |
Frogn og Drøbak |
247 |
10 |
Magnus T. Ringstad |
Fet |
247 |
10 |
Eva Marie Jansen |
Buer/Kornsjø |
247 |
13 |
Hege Nøkleby |
Trøgstad |
246 |
14 |
Christoffer H. Johansen |
Spydeberg |
246 |
15 |
Nicolai B. Tunby |
Spydeberg |
246 |
16 |
Tom-Henning Larsen |
Rakkestad |
245 |
17 |
Marius Mikalsen |
Asker |
245 |
18 |
Guro Heen |
Eidsberg |
244 |
18 |
Morten Pedersen |
Sem |
244 |
20 |
Monica Urstad |
Rygge |
244 |
21 |
Arne J. Ellingsen |
Spydeberg |
243 |
22 |
Ragnhild Bie |
Norheim |
243 |
23 |
Mats Erik Rosvold |
Fet |
242 |
24 |
Ellen Aasgaard |
Nordstrand |
241 |
25 |
Camilla Skjelle |
Degernes |
241 |
26 |
Glenn Karlsen |
Eidsberg |
240 |
27 |
Linn K. Lønnerød |
Nordstrand |
239 |
28 |
Karl-Jørgen Kristiansen |
Skiptvet |
239 |
29 |
Morten Bakketun |
Rygge |
239 |
30 |
June Kvål |
Sem |
230 |
31 |
Martin Vinje |
Moss og Våler |
230 |
32 |
Martin Espelid |
Eidsvoll Verk |
223 |
33 |
Magnus Berg |
Moss og Våler |
217 |
V65
1 |
Reidar Nyborg |
Høland/Bjørkelangen |
250 |
2 |
Georg Mykløy |
Aureosen |
249 |
3 |
Oliver Stensrud |
Røyken |
249 |
4 |
Stein Lie |
Halden |
249 |
5 |
Petter Pettersen |
Rælingen |
249 |
6 |
Hans Buer |
Buer/Kornsjø |
248 |
7 |
Ragnar Pedersen |
Råde |
247 |
8 |
Hans J. Ellefsen |
Moss og Våler |
247 |
9 |
Arne R. Eriksen |
Røyken |
246 |
10 |
Bjørn Bergseth |
Aremark |
246 |
11 |
Willy Enger |
Nøtterø |
245 |
12 |
Fredrik Lund |
Halden |
245 |
13 |
Magne Gromsrud |
Urskog |
245 |
13 |
Arne Thorsen |
Notodden |
245 |
15 |
Guttorm Vatle |
Spydeberg |
243 |
16 |
Oddvar Trippestad |
Spydeberg |
243 |
17 |
Peder Mølmshaug |
Spydeberg |
242 |
V73
1 |
Rolf Fjellstad |
Aas |
248 |
2 |
Kåre Sveli |
Moss og Våler |
246 |
3 |
Einar R. Mathisen |
Moss og Våler |
245 |
4 |
Edvard Edvardsen |
Buer/Kornsjø |
244 |
5 |
Leif Dramstad |
Skiptvet |
244 |
6 |
Rolf Kristiansen |
Råde |
243 |
7 |
Jarle Wagenius |
Oslo Garnisons |
243 |
8 |
Kåre Nyborg |
Høland/Bjørkelangen |
238 |
9 |
Bjarne Habberstad |
Aas |
236 |
10 |
Arne Olsen |
Lørenskog |
231 |